Pomosty i łodzie


Do dyspozycji naszych gości jest piętnaście pomostów położonych od 20m do 150m od domków. Są one doskonałym miejscem do połowu ryb lub opalania. Na każdym pomoście znajduje się drewniana ławka.

Przy pomostach przycumowane są duże, bezpieczne łodzie, które są na wyposażeniu każdego domku. Każda z łodzi jest przeznaczone dla 4 osób i posiada certyfikat jakości. Dla bezpieczeństwa osób korzystających z łódek zapewniamy komplet kapoków do każdej łódki.

Na wyposażeniu każdego domku jest silnik elektryczny. Montowany na pawęży posiada regulację kąta nachylenia i wysokości. Wyposażony jest w anodyzowaną kolumnę i elektronicznie kontrolowany napęd. Wszystkie akumulatory, które posiadamy są bezobsługowe, żelowe, o pojemności 100Ah przeznaczone do silników elektrycznych.

Do transportu silnika i akumulatora służą dwukołowe wózki transportowe, które są na wyposażeniu każdego domku. Do ładowania akumulatorów służą w pełni automatyczne ładowarki przystosowane do ładowania akumulatorów żelowych.Każdy z domków posiada własną łódkę i pomost!